Акція “Допоможи безпритульній тваринці”

05.04.2023 проведено акцію «Допоможи безпритульній тваринці!». Учасники акції були учні 7 Б класу.
Під час акції було зібрано 10 кг сухого корму для тварин, також учні принесли воду і теплі речі, щоб тваринки не замерзли… Окрім допомоги тваринкам учні здійснили повторне використання старих речей: пластиковий старий посуд учні використали для того, щоб налити воду і насипати корм… Старі теплі речі пішли на утеплення та підстилки для тваринок… Акцію було проведено у центральній частині міста, частину корму і теплих речей було передано волонтерам, які роздадуть все необхідне тваринкам по інших мікрорайонах міста.
Велика подяка учням 7 Б класу та їхнім батькам за надані речі та корм для тваринок!!!!
Маленька частинка добра, яку учні сьогодні подарували безпритульним тваринкам зіграла та наповнила теплом нашу непросту реальність і додала трішки світла і тепла у холодний весняно-зимовий день.
Даруйте добро і частинку своєї уваги тому, хто цього потребує! Адже добро завжди повертається сторицею!
Пам’ятайте про це!