“ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ”

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій.Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч. Уміння правильно оцінити ситуацію та обрати порядок дій є дуже важливим для кожної людини.
День цивільного захисту  розпочався із проведення загальношкільної радіолінійки. Класними керівниками були проведені години спілкування «Дії населення під час надзвичайних ситуацій» з демонстрацією мультфільмів; «Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій» з переглядом презентацій «Надзвичайні ситуації». Для учнів 10-х класів проводилися практичні заняття з медико-санітарної підготовки із залученням медпрацівників та навчальний тренінг з надання домедичної допомоги постраждалим.Вчителями фізичної культури проведені змагання з бадмінтону, волейболу та флорболу. Для учнів 3-11 класів учнівське самоврядування провели інформаційний меседж «Правила виклику рятувальних служб. Алгоритм дій при сигналі оповіщення «Увага! Всім!».

Бережіть своє життя! Будьте обережні!